Menu Zavřeno

BUDEŠ SOUČÁSTÍ TÝMU

ELÉVKY

Elévky mají za jednoznačný cíl komplexní všesportovní rozvoj. K tomu jim slouží 3 až 4 tréninky v týdnu, kdy přibližně 2x týdně jde především o florbalový trénink, 1-2x týdně pak sportovní mix zaměřený od atletiky, obratnosti či kompenzačních cvičení až po nejrůznější týmové hry.

Holky hrají celosezónně pravidelnou soutěž o herním formátu 3+1 (hráčky + brankář). Mimo ni se účastní také nejrůznějších turnajů a akcí. Každoročně absolvují soustředění, kempy a turnaje v ČR i v zahraničí.

Talentované hráčky, vždy zejména staršího ročníku, dostávají příležitost trénovat i se starší kategorií nebo s týmy kluků.
„ Florbal jsem začala hrát až po mém bratrovi, který mě přivedl na florbal. Jsem šťastná, když se mi podaří vstřelit gól.
Zuzana KŘÍČKOVÁ - START98
2011 - v klubu 2 roky
„ Na florbale mám nejradši zápasy. Na tréninku není nic, co by mě nebavilo. K florbalu mě přivedl můj bratr.
Sára VACHUDOVÁ - FLORBAL CHODOV
2011 - v klubu 5 let

KDY BUDU TRÉNOVAT?

TRÉNINKY

LETNÍ TRÉNINKOVÝ REŽIM 13.5.2024 DO 30.6.2024

PONDĚLÍ 16:00 - 17:30

STŘEDA 16:00 - 17:30

ČTVRTEK 16:00 - 17- 30

KDO TĚ BUDE TRÉNOVAT

MOJI TRENÉŘI

Barbora

Fáčková

Ahoj holky!

Jmenuju se Barča a florbalu už se věnuju několik let. Začínala jsem v kunratickém Startu a postupem času jsem se dostala na Chodov. Nyní jsem součastí juniorského a ženského extraligového celku.

Věřím, že tě máme společně s ostatními trenéry, co naučit a že tady potkáš skvělé kamarády a velmi přátelský kolektiv.

Těšíme se na Tebe!

MONIKA

Škorpová

Ahoj holky, jmenuju se Monča a florbalu se věnuju od doby, kdy jsem byla stejně stará jako dnes vy.

Začínala jsem v Tigers Start a později jsem přestoupila na Chodov, kde hraju i nyní za ženský extraligový tým. Sama tak moc dobře vím, jak bezva partu u nás na trénincích potkáš a kolik zábavy s florbalem zažiješ.

Slibuju, že je fakt na co se těšit, tak se k nám neváhej přidat!

MÁM OTÁZKU

ČASTÉ DOTAZY

Na zkušební trénink stačí tričko, trenky, halové boty a láhev na pití. Hokejku půjčíme erární.  Členské příspěvky se platí po přihlášení do klubové členské sekce a oficiálním přihlášení, kde se dozvíte všechny důležité informace.

Určitě. V rámci náborového období je vždy minimálně 14 dní na vyzkoušení

Nutné to není. Pokud tě florbal bude bavit, budeme rádi, když budeš chodit třeba 2x týdně.

Ano. Každá kategorie má svou soutěž, kde se jezdí pravidelně 1-2x do měsíce na turnaj. Mimo sezonu pak máme soustředění, příměstské tábory a jezdíme na neligové turnaje třeba i do Švédska.

Vůbec ne, o dítě se po celou dobu starají trenéři, ale po vzájemné dohodě a možnostech je možná spolupráce mezi trenérem a rodičem.

S hokejkou ti určitě pomůžeme, jakmile budeš vědět, že tě florbal baví. Máme navíc speciální slevu od našeho partnera FAT PIPE.

Kontaktuj naší sekretářku Dášu Strnadovou na telefon 604 142 916 nebo mailem dagmar.strnadova@florbalchodov.cz

Můj kontakt

Adam Havránek

Pro více informací či zájem o trénink kontaktujte šéftrenéra mládeže Adama Havránka na telefonu 725 383 161 a nebo email nabor@floorballgroup.cz

TĚŠÍME SE NA TEBE!

Call Now Button