Menu Zavřeno

BUDEŠ SOUČÁSTÍ TÝMU

ELÉVOVÉ

Elévové mají za jednoznačný cíl komplexní všesportovní rozvoj. K tomu jim slouží 3 až 4 tréninky v týdnu, kdy přibližně 2x týdně jde především o florbalový trénink, 1-2x týdně pak sportovní mix zaměřený od atletiky, obratnosti či kompenzačních cvičení až po nejrůznější týmové hry.

Kluci hrají celosezónně pravidelnou soutěž o herním formátu 3+1 a 5+1 (hráči + brankář). Mimo ni se účastní také nejrůznějších turnajů a akcí. Každoročně absolvují soustředění, kempy a turnaje v ČR i v zahraničí.

Talentovaní hráči, vždy zejména staršího ročníku, dostávají příležitost trénovat i se starší kategorií.
„Hlavně mě baví dávat góly a tím pomáhat týmu k vítězství. V týmu mám spoustu kamarádů. Florbal mi ukázal můj táta, který hrál za veterány Chodova.
DAVID ŠANTORA START98 KUNRATICE
2012 - v klubu 2 roky
„Mám moc rád pohyb. Florbal mi vyhovuje protože je hodně akční. K florbalu mě přivedl můj táta. Našel jsem si tady spoustu nových kamarádů. Nejvíc se těším na zápasy.“
ANTONÍN ZIENTEK FLORBAL CHODOV
2011 - V klubu 4 roky
„Moc rád hraji zápasy na turnajích. Rád dávám góly. K florbalu mě přivedl můj táta. Na tréninkách mám nejraději běžecké cvičení a také cvičení se střelou.“
ALBERT MAN TRAVERZA CHODOV
2012 - V klubu 2 roky

KDY BUDU TRÉNOVAT?

TRÉNINKY

FLORBAL CHODOV + TRAVERZA CHODOV

PONDĚLÍ 16:00 - 17:30

ÚTERÝ 15:30 - 17:00

ČTVRTEK 16:00 - 17:30

START98 KUNRATICE

ÚTERÝ 16:00 - 17:30

ČTVRTEK 16:00 - 17:15

Pátek 15:30 - 17:00

KDO TĚ BUDE TRÉNOVAT

MOJI TRENÉŘI

ADAM

Havránek

Ahoj sportovci. Elévy mám na starost já. Jmenuju se Adam a florbalisty trénuju už skoro 10 let. Hrál jsem také na Chodově, kde jsem byl hrdý kapitán juniorského týmu. V současné době už pracuju pro klub a s každým, kdo chce, budu makat na tom, aby ho florbal bavil a šel mu co nejlépe.

 

JAKUB

Brejcha

Ahoj, já jsem Kuba, ale všichni mi tu říkají Brejchič. Mohu Ti předat více než 12 let zkušenosti, které jsem ve své kariéře hráče a trenéra nasbíral. Tuhle hru miluju a věřím, že si ji zamiluješ i ty. Pokud rád sportuješ a a zároveň chceš poznat super partu, neváhej a připoj se k nám.

MÁM OTÁZKU

ČASTÉ DOTAZY

Na zkušební trénink stačí tričko, trenky, halové boty a láhev na pití. Hokejku půjčíme erární.  Členské příspěvky se platí po přihlášení do klubové členské sekce a oficiálním přihlášení, kde se dozvíte všechny důležité informace.

Určitě. V rámci náborového období je vždy minimálně 14 dní na vyzkoušení

Nutné to není. Pokud tě florbal bude bavit, budeme rádi, když budeš chodit třeba 2x týdně.

Ano. Každá kategorie má svou soutěž, kde se jezdí pravidelně 1-2x do měsíce na turnaj. Mimo sezonu pak máme soustředění, příměstské tábory a jezdíme na neligové turnaje třeba i do Švédska.

Vůbec ne, o dítě se po celou dobu starají trenéři, ale po vzájemné dohodě a možnostech je možná spolupráce mezi trenérem a rodičem.

S hokejkou ti určitě pomůžeme, jakmile budeš vědět, že tě florbal baví. Máme navíc speciální slevu od našeho partnera FAT PIPE.

Kontaktuj naší sekretářku Dášu Strnadovou na telefon 604 142 916 nebo mailem dagmar.strnadova@florbalchodov.cz

Můj kontakt

Adam Havránek

Pro více informací či zájem o trénink kontaktujte šéftrenéra mládeže Adama Havránka na telefon 725 383 161 a nebo email nabor@floorballgroup.cz 

TĚŠÍME SE NA TEBE !