Menu Zavřeno

BUDEŠ SOUČÁSTÍ TÝMU

MLADŠÍ ŽÁCI

V kategorii mladších žáků trénují kluci narození v ročnících

Trénujeme nejméně třikrát týdně a kromě florbalu se věnujeme rozvoji nejrůznějších sportovních dovedností od atletiky, gymnastiky až po  kompenzační cvičení, plavání a týmové sportovní hry.

V trénincích rozvíjíme dovednosti, které už zvládáme a učíme se to, co ještě neumíme. Učíme hrát florbal i úplné začátečníky, takže se nemusíš ničeho bát. V trénincích jsme navíc rozděleni do výkonnostních skupin, abychom vždy s každým trénovali to, co zrovna potřebujeme.

Hrajeme také soutěž s pravidelnými turnaji po celé Praze a každý rok s námi můžeš jet také na velké turnaje po ČR i do zahraničí nebo třeba na soustředění či letní kempy.

Přijď si florbal s námi vyzkoušet. Těšíme se na tebe!
Nejvíc mě baví, že se dostanu ven a mohu sportovat s kamarády. Na florbal mě přivedl starší bratr, který stejně jako já hrál za Start98.
MAREK ŠEJNOST START98 KUNRATICE
2009 - v klubu 5 let
Mám rád kolektivní sporty, a proto jsem si vybral florbal. Mám tady spoustu skvělých kamarádů. Na florbal mě přivedl můj straší brácha.
MIKULÁŠ MUŽÍK FLORBAL CHODOV
2009 - v klubu 5 let
Moc rád hraji zápasy na turnajích. Rád dávám góly. K florbalu mě přivedl můj táta. Na tréninkách mám nejraději běžecké cvičení a také cvičení se střelou.
ALBERT MAN TRAVERZA CHODOV
2010 - v klubu 2 roky

KDY BUDU TRÉNOVAT?

TRÉNINKY

AKTUÁLNÍ REŽIM OD 16.5.2022

ÚTERÝ 16:30 - 18:00

ČTVRTEK 16:30 - 18:00

PÁTEK 16:00 - 17:30

KDO TĚ BUDE TRÉNOVAT

MOJI TRENÉŘI

JAN

Svoboda

Ahoj sportovci.

Trénování mládeže se věnuji přes 10 let a jsem stále aktivním hráčem. Mám rád srandu a poctivou práci, pokud budeš chtít, tak budeme pracovat na maximálním rozvoji nejen ve florbale.

Těším se na tebe. 

MÁM OTÁZKU

ČASTÉ DOTAZY

Na zkušební trénink stačí tričko, trenky, halové boty a láhev na pití. Hokejku půjčíme erární.  Členské příspěvky se platí po přihlášení do klubové členské sekce a oficiálním přihlášení, kde se dozvíte všechny důležité informace.

Určitě. V rámci náborového období je vždy minimálně 14 dní na vyzkoušení

Nutné to není. Pokud tě florbal bude bavit, budeme rádi, když budeš chodit třeba 2x týdně.

Ano. Každá kategorie má svou soutěž, kde se jezdí pravidelně 1-2x do měsíce na turnaj. Mimo sezonu pak máme soustředění, příměstské tábory a jezdíme na neligové turnaje třeba i do Švédska.

Vůbec ne, o dítě se po celou dobu starají trenéři, ale po vzájemné dohodě a možnostech je možná spolupráce mezi trenérem a rodičem.

S hokejkou ti určitě pomůžeme, jakmile budeš vědět, že tě florbal baví. Máme navíc speciální slevu od našeho partnera FAT PIPE.

Kontaktuj naší sekretářku Dášu Strnadovou na telefon 604 142 916 nebo mailem dagmar.strnadova@florbalchodov.cz

Můj kontakt

Jan Svoboda

Pro více informací či zájem o trénink kontaktujte šéftrenéra mládeže Jana Svobodu na telefon 720 212 295 a nebo email nabor@floorballgroup.cz

TĚŠÍME SE NA TEBE!