Menu Zavřeno

BUDEŠ SOUČÁSTÍ TÝMU

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

V kategorii mladších žákyň trénují holky ročníku narození 2012 a 2013.

Trénujeme nejméně třikrát týdně a kromě florbalu se věnujeme rozvoji nejrůznějších sportovních dovedností od atletiky, gymnastiky až po  kompenzační cvičení, plavání a týmové sportovní hry.

V trénincích rozvíjíme dovednosti, které už zvládáme a učíme se to, co ještě neumíme. Učíme hrát florbal i úplné začátečníky, takže se nemusíš ničeho bát. V trénincích jsme navíc rozděleni do výkonnostních skupin, abychom vždy s každým trénovali to, co zrovna potřebujeme.

Hrajeme také soutěž s pravidelnými turnaji po celé Praze a každý rok s námi můžeš jet také na velké turnaje po ČR i do zahraničí nebo třeba na soustředění či letní kempy.

Přijď si florbal s námi vyzkoušet. Těšíme se na tebe!

Nejvíc mě baví zápasy a sdílení hry s kamarády. K florbalu jsem se dostala přes sestru, která hraje florbal už 8 let. Nejvíc se těším na kamarády a trenéry.
Adéla ZLATNÍKOVÁ-START98
2010 - v klubu 3 roky
Na florbale mě baví to, že tu mám kamarády. Nejvíc se vždy těším na tréninky a na čas strávený s holkami. Florbal mi ukázal můj táta a od té doby hraji.
Anna PLOCHOVÁ - FLORBAL CHODOV
2010 - v klubu 6 let

KDY BUDU TRÉNOVAT?

TRÉNINKY

LETNÍ TRÉNINKOVÝ REŽIM OD 13.5.2024 DO 30.6.2024

PONDĚLÍ 17:30 - 19:00

STŘEDA 17:15 - 18:45

ČTVRTEK 17:30 - 19:00

KDO TĚ BUDE TRÉNOVAT

MOJI TRENÉŘI

Martin

Kříček

Ahoj holky,

jmenuji se Martin a jsem hlavní trenér kategorie mladších žákyň. K florbalu jsem se dostal poprvé před 12 lety, za tu dobu jsem k němu stihl přivést i obě své mladší sestry. Protože florbal také hraji, vím jak tréninky udělat zábavné a zároveň takové, aby z Vás vyrostly výborné hráčky. Stačí jen chtít!

Přijďte. Těším se na Vás! 

MÁM OTÁZKU

ČASTÉ DOTAZY

Na zkušební trénink stačí tričko, trenky, halové boty a láhev na pití. Hokejku půjčíme erární.  Členské příspěvky se platí po přihlášení do klubové členské sekce a oficiálním přihlášení, kde se dozvíte všechny důležité informace.

Určitě. V rámci náborového období je vždy minimálně 14 dní na vyzkoušení

Nutné to není. Pokud tě florbal bude bavit, budeme rádi, když budeš chodit třeba 2x týdně.

Ano. Každá kategorie má svou soutěž, kde se jezdí pravidelně 1-2x do měsíce na turnaj. Mimo sezonu pak máme soustředění, příměstské tábory a jezdíme na neligové turnaje třeba i do Švédska.

Vůbec ne, o dítě se po celou dobu starají trenéři, ale po vzájemné dohodě a možnostech je možná spolupráce mezi trenérem a rodičem.

S hokejkou ti určitě pomůžeme, jakmile budeš vědět, že tě florbal baví. Máme navíc speciální slevu od našeho partnera FAT PIPE.

Kontaktuj naší sekretářku Dášu Strnadovou na telefon 604 142 916 nebo mailem dagmar.strnadova@florbalchodov.cz

Můj kontakt

Adam Havránek

Pro více informací či zájem o trénink kontaktujte šéftrenéra Adama Havránka na telefon 725383161 a nebo email nabor@floorballgroup.cz

TĚŠÍME SE NA TEBE! 

Call Now Button