Menu Zavřeno

BUDEŠ SOUČÁSTÍ TÝMU

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

V kategorii mladších žákyň trénují holky ročníku narození 2009 a 2010.

Trénujeme nejméně třikrát týdně a kromě florbalu se věnujeme rozvoji nejrůznějších sportovních dovedností od atletiky, gymnastiky až po  kompenzační cvičení, plavání a týmové sportovní hry.

V trénincích rozvíjíme dovednosti, které už zvládáme a učíme se to, co ještě neumíme. Učíme hrát florbal i úplné začátečníky, takže se nemusíš ničeho bát. V trénincích jsme navíc rozděleni do výkonnostních skupin, abychom vždy s každým trénovali to, co zrovna potřebujeme.

Hrajeme také soutěž s pravidelnými turnaji po celé Praze a každý rok s námi můžeš jet také na velké turnaje po ČR i do zahraničí nebo třeba na soustředění či letní kempy.

Přijď si florbal s námi vyzkoušet. Těšíme se na tebe!
Nejvíc mě baví zápasy a sdílení hry s kamarády. K florbalu jsem se dostala přes sestru, která hraje florbal už 8 let. Nejvíc se těším na kamarády a trenéry.
Adéla ZLATNÍKOVÁ-START98 KUNRATICE
2010 - v klubu 3 roky
Na florbale mě baví to, že tu mám kamarády. Nejvíc se vždy těším na tréninky a na čas strávený s holkami. Florbal mi ukázal můj táta a od té doby hraji.
Anna PLOCHOVÁ - FLORBAL CHODOV
2010 - v klubu 6 let

KDY BUDU TRÉNOVAT?

TRÉNINKY

AKTUÁLNÍ REŽIM OD 16.5.2022

ÚTERÝ 16:30 - 18:00

ČTVRTEK 16:00 - 17:30

PÁTEK 16:00 - 17:30

KDO TĚ BUDE TRÉNOVAT

MOJI TRENÉŘI

MARKÉTA

Šťastková

Ahoj všem, jmenuju se Markéta, ale nikdo mi neřekne jinak než Marky. Jako trenérka mám na starost mladší žákyně Startu98. Ve florbalovém prostředí se pohybuju od roku 2010, z toho se poslední čtyři roky se mimo hraní věnuji i trénování. Mezi moje hráčské úspěchy řadím tituly mistryně republiky dorostenek a juniorek. Trénování je moje velká vášeň a je pro mne důležité, aby florbal děti bavil. Výsledky se potom dostaví samy.

Markéta Šťastková

Františka

Kutnarová

Ahoj! Já mám na starosti mladší žákyně. Mé jméno je Františka, ale téměř nikdo mi neřekne jinak než Fany. Trénování florbalu se věnuji už 6 let a prošla jsem si na tomto postu všechny kategorie od přípravky přes elévky a elévy až po mladší žákyně. Na Chodově jsem jako hráčka strávila asi 8 let už od žákyň. Má aktivnější hráčská kariéra je už ta tam, ale trenéřina mě baví a doufám, že ještě dlouho bavit bude. Je pro mě důležité, aby se holky v týmu cítily dobře a tím pádem se mohly sportovně a týmově posouvat kupředu. I když se mezi nás třeba zapojí až v pozdějším věku.

MÁM OTÁZKU

ČASTÉ DOTAZY

Na zkušební trénink stačí tričko, trenky, halové boty a láhev na pití. Hokejku půjčíme erární.  Členské příspěvky se platí po přihlášení do klubové členské sekce a oficiálním přihlášení, kde se dozvíte všechny důležité informace.

Určitě. V rámci náborového období je vždy minimálně 14 dní na vyzkoušení

Nutné to není. Pokud tě florbal bude bavit, budeme rádi, když budeš chodit třeba 2x týdně.

Ano. Každá kategorie má svou soutěž, kde se jezdí pravidelně 1-2x do měsíce na turnaj. Mimo sezonu pak máme soustředění, příměstské tábory a jezdíme na neligové turnaje třeba i do Švédska.

Vůbec ne, o dítě se po celou dobu starají trenéři, ale po vzájemné dohodě a možnostech je možná spolupráce mezi trenérem a rodičem.

S hokejkou ti určitě pomůžeme, jakmile budeš vědět, že tě florbal baví. Máme navíc speciální slevu od našeho partnera FAT PIPE.

Kontaktuj naší sekretářku Dášu Strnadovou na telefon 604 142 916 nebo mailem dagmar.strnadova@florbalchodov.cz

Můj kontakt

Eliška Hofmanová

Pro více informací či zájem o trénink kontaktujte šéftrenérku  Elišku Hofmanovou na telefon 602 418 454 a nebo email nabor@floorballgroup.cz

TĚŠÍME SE NA TEBE!