Menu Zavřeno

BUDEŠ SOUČÁSTÍ TÝMU

PŘÍPRAVKA

Učíme se vůbec poprvé sportovat v týmu a seznamujeme se s prvními návyky nejen florbalu, ale i celého sportování. Věnujeme se nejrůznějším sportovním a týmovým hrám, atletice, gymnastice, a také dalším společným klubovým aktivitám. Učíme se také základům herních pravidel, fair play, kamarádství a týmovému soupeření.

Máme možnost trénovat až 3x týdně.  Trénujeme v hale i venku, a i my nejmladší vyjíždíme v létě na soustředění. Učíme se znát, že ke sportu patří nejen výhry, ale jsou i dny, kdy se trochu nedaří, a pak i prohry.

Rádi mezi sebou přivítáme nové kamarády a kamarádky, se kterými budeme hrát a zažijeme něco nového.

Přijdeš za námi?

"Na florbalu mě baví nejvíce střelecká cvičení. Když jsem byl malý, bavilo mě hrát si s hokejkou. Chodov jsem si vybral, protože tam hrála moje sestra."
Pavel BLÜMEL FLORBAL CHODOV
2013 - v klubu 4 roky
"Moje nejoblíbenější činnost na florbale jsou střely. K florbalu mě přivedl můj táta. Na florbale jsem si našla spoustu skvělých kamarádů."
Adéla NETRDOVÁ FLORBAL CHODOV
2012 - v klubu 5 let
"Hlavně mě baví dávat góly a tím pomáhat týmu. V týmu mám spoustu kamarádů. Florbal mi ukázal můj táta, který hrál za veterány Chodova."
David ŠANTORA START98
2012 - v klubu 2 roky

KDY BUDU TRÉNOVAT?

TRÉNINKY

LETNÍ TRÉNINKOVÝ REŽIM OD 13.5. 2024 DO 30.6.2024

PONDĚLÍ 16:00 - 17:30

STŘEDA 16:00 - 17:30

ČTVRTEK 16:00 - 17:30

KDO TĚ BUDE TRÉNOVAT

MOJI TRENÉŘI

Dagmar

Strnadová

Jmenuji se Dagmar –  slyším na Dášo, paní, trenérko, učitelko, vychovatelko i sestřičko.

Výchově a činnostem dětí a mládeže/sportovců se věnuji přes čtvrt století. Ve florbale působím trenérsky od roku 2011. Trénovala jsem hodně kategorií, ale největší radost mi dělá učit nejmenší děti základům sportovní činnosti a pohybu obecně, provázet je jejich novými dovednostmi a sportovními úspěchy i pomáhat zvládat nezdary. Těší mě kamarádství a zážitky, které společně prožíváme.

Michal

Špinka

K florbalu mě přivedl náš malý syn, který si tuto kolektivní hru sám objevil. Náš kontakt s klubem byl stále intenzivnější. Jak čas plynul, dostal jsem příležitost působit jako jeden z asistentů trenéra elévů. Byla to šance, jak florbalové prostředí více poznat a mít pozitivní vliv na rozvoj sportovní mládeže, což je skvělý pocit. Vztah s klubem se upevňoval, bavilo mě to, a já se začal i více sportovně vzdělávat formou trenérských licencí, školení a sportovních akcí. Následoval můj přestup k mladším dětem do přípravky, kde s bezvadným realizačním týmem nyní působím. 

MÁM OTÁZKU

ČASTÉ DOTAZY

Na zkušební trénink stačí tričko, trenky, halové boty a láhev na pití. Hokejku půjčíme erární.  Členské příspěvky se platí po přihlášení do klubové členské sekce a oficiálním přihlášení, kde se dozvíte všechny důležité informace.

Určitě. V rámci náborového období je vždy minimálně 14 dní na vyzkoušení

Nutné to není. Pokud tě florbal bude bavit, budeme rádi, když budeš chodit třeba 2x týdně.

Ano. Každá kategorie má svou soutěž, kde se jezdí pravidelně 1-2x do měsíce na turnaj. Mimo sezonu pak máme soustředění, příměstské tábory a jezdíme na neligové turnaje třeba i do Švédska.

Vůbec ne, o dítě se po celou dobu starají trenéři, ale po vzájemné dohodě a možnostech je možná spolupráce mezi trenérem a rodičem.

S hokejkou ti určitě pomůžeme, jakmile budeš vědět, že tě florbal baví. Máme navíc speciální slevu od našeho partnera FAT PIPE.

Kontaktuj naší sekretářku Dášu Strnadovou na telefon 604 142 916 nebo mailem dagmar.strnadova@florbalchodov.cz

Můj kontakt

Dagmar Strnadová

Pro více informací či zájem o trénink kontaktujte Dagmar Strnadovou na telefonu 604 142 916 a nebo email nabor@floorballgroup.cz

TĚŠÍME SE NA TEBE!

Call Now Button