Menu Zavřeno

BUDEŠ SOUČÁSTÍ TÝMU

STARŠÍ ŽÁCI

V kategorii starších žáků trénují kluci ročníku narození 2010 a 2011.Trénujeme nejméně třikrát týdně, abychom se pořád zlepšovali. Kromě florbalu se učíme také správně běhat, protahovat a poznáváme základy posilování vlastního těla! Děláme i mnoho dalšího, jako například kompenzační cvičení nebo další sporty.
V trénincích rozvíjíme nejen herní dovednosti, ale i strategii hry, týmovou strategii a tak podobně. V trénincích jsme navíc rozděleni do výkonnostních skupin, abychom vždy trénovali to, co zrovna potřebujeme. Je jedno, jestli jsi úplný začátečník nebo už hraješ řadu let. Zařadíme tě do týmu, který bude vyhovovat tvé úrovni dovedností, zkušeností i ambicí.
Záleží jen na tobě, zda chceš hrát pro radost a nebo s námi vyhrát mistrovství ČR.Všechny týmy hrají soutěž s pravidelnými turnaji po celé Praze, nejlepší tým hraje v Lize starších žáků České republiky. Každý rok vyrážíme i na velké turnaje v ČR i v zahraničí a také na letní kempy nebo soustředění.

Přidej se k nám, těšíme se na tebe

Na florbale mě nejvíc baví, když jsme všichni spolu jako dobrá parta. Na florbal jsem se dostal v první třídě. Vždycky se těším, až se na tréninku potkám s kamarády.
ZDENĚK PLOCH FLORBAL CHODOV
2008 - v klubu 7 let
Nejvíc mě baví setkávání s kamarády a hraní zápasů. K florbalu mě přivedla moje mamka. Hned mě začal bavit, a proto jsem vydržel hrát. Nejvíc se těším na střílení gólů.
TOMÁŠ EXNER START98
2008 - v klubu 5 let
Na florbale mám nejradší ten tým. K florbalu jsem se dostal přes kamaráda, který hrál na Chodově. Těším se na každý turnaj, který strávím s kamarády.
ADAM MANDELÍK TRAVERZA CHODOV
2006 - v klubu 3 roky

KDY BUDU TRÉNOVAT?

TRÉNINKY

TRÉNINKOVÝ REŽIM OD 13.5.2024 DO 30.5.2024

ÚTERÝ 17:30 - 19:00

ČTVRTEK 16:00 - 17:30

PÁTEK 16:30 - 17:45

KDO TĚ BUDE TRÉNOVAT

MOJI TRENÉŘI

Martin

Karban

Ahoj sportovci. Pokud patříš do kategorie starších žáků, budu tvým novým trenérem. Trénování mládeže se věnuji už pár let a  jsem stále aktivním hráčem. Mám rád srandu a poctivou práci, pokud budeš chtít, tak budeme pracovat na maximálním rozvoji nejen ve florbale. Těším se na tebe.  

MÁM OTÁZKU

ČASTÉ DOTAZY

Na zkušební trénink stačí tričko, trenky, halové boty a láhev na pití. Hokejku půjčíme erární.  Členské příspěvky se platí po přihlášení do klubové členské sekce a oficiálním přihlášení, kde se dozvíte všechny důležité informace.

Určitě. V rámci náborového období je vždy minimálně 14 dní na vyzkoušení

Nutné to není. Pokud tě florbal bude bavit, budeme rádi, když budeš chodit třeba 2x týdně.

Ano. Každá kategorie má svou soutěž, kde se jezdí pravidelně 1-2x do měsíce na turnaj. Mimo sezonu pak máme soustředění, příměstské tábory a jezdíme na neligové turnaje třeba i do Švédska.

Vůbec ne, o dítě se po celou dobu starají trenéři, ale po vzájemné dohodě a možnostech je možná spolupráce mezi trenérem a rodičem.

S hokejkou ti určitě pomůžeme, jakmile budeš vědět, že tě florbal baví. Máme navíc speciální slevu od našeho partnera FAT PIPE.

Kontaktuj naší sekretářku Dášu Strnadovou na telefon 604 142 916 nebo mailem dagmar.strnadova@florbalchodov.cz

Můj kontakt

Veronika Sováková

Pro více informací či zájem o trénink kontaktujte Veroniku Sovákovou na telefon 607 170 817 a nebo email nabor@floorballgroup.cz

TĚŠÍME SE NA TEBE!

Call Now Button