Menu Zavřeno

BUDEŠ SOUČÁSTÍ TÝMU

STARŠÍ ŽÁKYNĚ

V kategorii starších žákyň trénují holky ročníků narození 2010 a 2011.

Trénujeme nejméně třikrát týdně, abychom se pořád zlepšovali. Kromě florbalu se učíme také správně běhat, protahovat a poznáváme základy posilování vlastního těla! Děláme i mnoho dalšího, jako například kompenzační cvičení

V trénincích rozvíjíme nejen herní dovednosti, ale i strategii hry, týmovou strategii a tak podobně.

V trénincích jsme navíc rozděleni do výkonnostních skupin, abychom vždy trénovali to, co zrovna potřebujeme. Je jedno, jestli jsi úplná začátečnice nebo už hraješ řadu let. Zařadíme tě do týmu, který bude vyhovovat tvé úrovni dovedností, zkušeností i ambicí. Záleží jen na tobě, zda chceš hrát pro radost a nebo s námi vyhrát mistrovství ČR.

Všechny týmy hrají soutěž s pravidelnými turnaji po celé Praze, nejlepší tým hraje v Lize starších žáků České republiky. Každý rok vyrážíme i na velké turnaje v ČR i v zahraničí a také na letní kempy nebo soustředění.

Přidej se k nám, těšíme se na tebe!

Nejvíc mě baví zápasy a tréninková cvičení. Ráda dávám góly. K florbalu mě přivedl můj starší brácha, se kterým jsem už jako malá hrála doma.
Daniela KŘÍČKOVÁ-START98
2008 - v klubu 3 roky
Na florbale mám rád to, že nejsem na vše sama. Florbal jsem objevila ve škole a po roce jsem se přihlásila na Chodov. Nejvíce se těším na kamarády a úžasnou atmosféru.
Karolína LÍSKOVCOVÁ-FLORBAL CHODOV
2008 - v klubu 5 let

KDY BUDU TRÉNOVAT?

TRÉNINKY

LETNÍ TRÉNINKOVÝ REŽIM OD 13.5.2024 DO 30.6.2024

ÚTERÝ 17:00 - 18:30

ČTVRTEK 17:00 - 18:30

PÁTEK 17:30 - 19:0

KDO TĚ BUDE TRÉNOVAT

MOJI TRENÉŘI

ANNA

Macháčková

Ahoj, jsem Anče a mám na starost starší žakyně. Na Chodově působím od svých florbalových začátků, tedy sezóny 2005. Ráda pracuji s kýmkoliv, kdo chodí na tréninky s chutí a odhodláním se zlepšovat.

TĚŠÍM SE NA VÁS!

Františka

Kutnarová

Ahoj! Já mám na starosti mladší žákyně. Mé jméno je Františka, ale téměř nikdo mi neřekne jinak než Fany. Trénování florbalu se věnuji už 6 let a prošla jsem si na tomto postu všechny kategorie od přípravky přes elévky a elévy až po mladší žákyně. Na Chodově jsem jako hráčka strávila asi 8 let už od žákyň. Má aktivnější hráčská kariéra je už ta tam, ale trenéřina mě baví a doufám, že ještě dlouho bavit bude. Je pro mě důležité, aby se holky v týmu cítily dobře a tím pádem se mohly sportovně a týmově posouvat kupředu. I když se mezi nás třeba zapojí až v pozdějším věku.

MÁM OTÁZKU

ČASTÉ DOTAZY

Na zkušební trénink stačí tričko, trenky, halové boty a láhev na pití. Hokejku půjčíme erární.  Členské příspěvky se platí po přihlášení do klubové členské sekce a oficiálním přihlášení, kde se dozvíte všechny důležité informace.

Určitě. V rámci náborového období je vždy minimálně 14 dní na vyzkoušení

Nutné to není. Pokud tě florbal bude bavit, budeme rádi, když budeš chodit třeba 2x týdně.

Ano. Každá kategorie má svou soutěž, kde se jezdí pravidelně 1-2x do měsíce na turnaj. Mimo sezonu pak máme soustředění, příměstské tábory a jezdíme na neligové turnaje třeba i do Švédska.

Vůbec ne, o dítě se po celou dobu starají trenéři, ale po vzájemné dohodě a možnostech je možná spolupráce mezi trenérem a rodičem.

S hokejkou ti určitě pomůžeme, jakmile budeš vědět, že tě florbal baví. Máme navíc speciální slevu od našeho partnera FAT PIPE.

Kontaktuj naší sekretářku Dášu Strnadovou na telefon 604 142 916 nebo mailem dagmar.strnadova@florbalchodov.cz

Můj kontakt

Lukáš Netrefa

Pro více informací či zájem o trénink kontaktujte šéftrenéra Lukáše Netrefu na telefon 774 954 221 a nebo email nabor@floorballgroup.cz

TĚŠÍME SE NA TEBE!

Call Now Button